Hliník

Hliníkové konstrukce vám umožní elegantní řešení prosklených částí vašich staveb. Hliníkové konstrukce řeší zejména:

  • Hliníkové dveře a vstupy
  • Hliníkové okna a vitríny
  • Lehké obvodové pláště – fasády
  • Automatické dveře
  • Zimní zahrady a terasy
  • Vnitřní prosklené příčky
  • Protipožární dveře

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a zákazníkovi můžeme nabídnout optimální řešení. Hliníkové konstrukce svou štíhlostí a variabilitou nabízí širokou možnost, jak uspokojit vaše představy o elagatním bydlení.

Atraktivní design prosklených variant dveří přináší do interiéru více světla. Zároveň se stávají dominantním architektonickým prvkem, který dodá vaší stavbě jedinečný vzhled. Montáže hliníkových konstrukcí jsou rychlé a pro stavebníka nepředstavují velkou zátěž.

Hliníkové konstrukce mají vysokou mechanickou pevnost a zároveň jejich nízká hmotnost je řadí k nejlehčím stavením materiálům pro výplně otvorů a stavební konstrukce. Hliník je pro svou pevnost nejvhodnějším materiálem pro velmi namáhané vstupy do obchodů, veřejných budov a panelových domů. Vysoká mechanická pevnost a propracované řešení konstrukcí zabezpečí vaše objekty proti nezvaným hostům. Systém zámků, vícebodových zámků, přídavných zámků, skrytých závěsů a bezpečnostních skel dokáže odradit i zkušeného zloděje.

Systém hliníkových profilů je schopen zabránit tepelným ztrátám a plně vyhovuje technickým normám pro požadavky úniku tepla z obytných prostorů. Tříkomorová konstrukce profi lů je přerušena tepelným mostem různých konstrukcí. Ve spojení s izolačními dvojskly nebo trojskly zajistí optimální tepelnou pohodu vašich domovů. Celoobvodová trvale pružná těsnění EPDM (jedno na rámu a jedno až dvě na křídle) dokonale utěsní konstrukce proti vniknutí vody a povětrnostním vlivům.

Hliníkové konstrukce jsou dodávány lakované systémem KOMAXIT v celé barevné škále RAL. Jsou dodávány i v provedení ELOX a různých metalických barev. Novinkou je lakovaní profilů – imitace dřeva, které je na první pohled k nerozeznání od dřevěných konstrukcí. Povrchová úprava je prováděna výrobcem na moderních zařízeních s plným respektem k požadavkům na ochranu životního prostředí. Kvalitní povrchová úprava činí z hliníkových konstrukcí bezúdržbové stavební prvky.

Hliníkové profily jsou vysoce odolné proti povětrnostním vlivům a snadno se ošetřují.

Sídlo společnosti

EVROMONT STAV s.r.o.
Těšínská 135/299
716 00 Ostrava 16

Email: info@evromont.cz
Website: www.evromont.cz
Phone: 777 739 546